6352 Sigillstamp
förgylld brons, Paris. Höjd: 8,2 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 november 2023 -
3208 Sigill
5 st, brons. Höjd: 5-7 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 augusti 2022 -
5215 Sigill
2 st, brons, figurala. Höjd: 4,5-11 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 13 januari 2020
8506 Sigill
brons. Höjd: 7 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 1 oktober 2018 -
3156 Sigill/skulptur
brons, jugend, signerad, höjd: 9 cm cm
Såld: 350 kr
Såldes den 20 mars 2017 -
8256 Sigillstamp
Kai Nielsen, Brons, höjd: 7 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 1 september 2014
8281 Sigillstämpel
Wienerbrons, Uggla, höjd: 7 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 30 juni 2014 -
5185 Sigill
+ kanna, brons, höjd: 5 + 9
Såld: 500 kr
Såldes den 26 september 2011